O nás

Náš tým bezpečnostních poradců a certifikovaných odborníků má dlouholeté zkušenosti v oblastech poradenství, balení a realizací přeprav nebezpečného zboží. Mezi naše specializace patří poradenství v oblasti přepravy nebezpečného zboží a balení nebezpečného zboží dle mezinárodních předpisů ADR, IATA DRG a IMDG Code. Dále poskytujeme službu výkonu funkce bezpečnostního poradce a školení osob podílejících se na přepravě nebezpečného zboží. Praxe v takto specifickém segmentu logistiky se promítá do našeho individuálního přístupu k zákazníkům a jejich potřebám. Hledáte spolehlivého partnera v oblasti poradenství a balení přeprav nebezpečného zboží nebo potřebujete proškolit své zaměstnance? Jsme tady právě pro Vás.

Mezi naše klienty patří společnosti se zaměřením na široké spektrum průmyslových odvětví od automobilové výroby, chemie a petrochemie, elektrotechnické výroby, farmacie, stavebnictví, strojírenství, až po analytické a zkušební laboratoře, spediční a přepravní společnosti.

Přeprava nebezpečného zboží tvoří přibližně jednu třetinu z celkového objemu leteckých, pozemních a námořních přeprav. Nechte si od nás zdarma prověřit, zda je vaše zboží klasifikováno jako nebezpečné. Pokud ano, poskytneme Vám kompletní informace o možnostech přepravy, zajistíme specifické požadavky balení a vyhotovíme průvodní dokumentaci.

Bližší informace naleznete v sekci - Co je nebezpečné zboží?